Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
  • Page:
  • 1

TOPIC: IRIS SZCZECIN - Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep www - Aparaty KTG

IRIS SZCZECIN - Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep www - Aparaty KTG 1 month 3 weeks ago #413292

  • ysixoj
  • ysixoj's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
IRIS SZCZECIN - Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Aparaty KTG - www.iris.szczecin.pl/ssaki-medyczne

Chłodziarki farmaceutyczne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającychodbiorców. Przedstawiamy profesjonalne urządzenia wysokiej jakości doskonałe używane w farmacji i jako chłodziarki do szczepionek i biopreparatów w przychodniach i innych jednostakach medycznych.
www.iris.szczecin.pl/chlodziarka-na-leki

Chłodziarki do szczepionek oferowane przez EURO-MEDICAL są różnej objętości(od 36 litrów nawet do ok. 500 litrów) – w tym często poszukiwane przez klientów malutkie 36-litrowe urządzenia, które można zawiesić na ścianie. Jest to istotne, zwłaszcza w przypadku małych laboratoriów i przychodni, zwłaszcza tam gdzie nie ma miejsca na kolejne maszyny, a występują restrykcyjne warunki przechowywania szczepionek, odczynników, próbek itp. W ofercie posiadamy chłodziarki medyczne kompaktowe, pojedyncze i podwójne. Wszystkie z przedstawianych przez EURO-MEDICAL chłodziarek zaopatrzona została w czytelny wyświetlacz temperatury informujący o parametrach panujących w danym urządzeniu. Niektóre z naszych urządzeń daja możliwość zapisu na nośniku zewnętrznym danych temperaturowym wprost z wnętrza urządzenia, co daje jego zgodność z wymaganiami dokumentacji danych z chłodzenia np.: szczepionek.
Serwis łóżek szpitalnych
Każdy pracownik to oddany, wysoce zdeterminowany i wyszkolony profesjonalista. Budując zaufanie każdego interesanta i wszystkich innych interesariuszy na co dzień dokładamy wszelkich starań. Nieustannie zachęcamy naszych serwisantów, zapewniając zasoby umożliwiające całościowe wykorzystanie ich potencjału poprzez ciągły rozwój zawodowy w stymulującym środowisku edukacyjnym, a także poprzez zapewnienie możliwości uczenia się nowych umiejętności i rozwoju w grupie. Zachęcamy wszystkie slepy medyczne do współpracy z naszą firmą. Oferujemy na rynku krajowym szafki przyłóżkowe, łóżka szpitalne oraz wózki metalowe. Zachęcam do obejrzenia naszej strony internetowej.
www.iris.szczecin.pl/lozka-szpitalne
Wysyłamy naszych pracowników na szkolenia z zakresu serwisu sprzętu i aparatury szpitalnej.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 1.746 seconds
 

Login
Latest update on aryains

Latest Events

Insurance RSS Feeds