Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
  • Page:
  • 1

TOPIC: Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Łóżka szpitalne – VIP CZEST

Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Łóżka szpitalne – VIP CZEST 2 months 2 weeks ago #445225

  • ycirudyh
  • ycirudyh's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Łóżka szpitalne – VIP CZEST - www.vip.czest.pl
Wózek zabiegowy F-19
Wózek zabiegowy F-19 – Konstrukcja wózka wykonana z chromowanych rur stalowych, osłonki z tworzywa ABS, blaty wykonane ze stali nierdzewnej. Wózek jest wyposażony w dwa blaty, oba z nich zawierają uchwyty zabezpieczające przed zsuwaniem się sprzętu medycznego z blatów podczas przemieszczania się wózka zabiegowego. Stolik wyposażony jest w 4 koła o średnicy 100mm, z czego każde z nich z możliwością blokady indywidualnejblokadą indywidualną. Dopuszczalny udźwig wózka: do 100kg. Wózek posiada odbojniki w każdym narożniku zabezpieczające wózek i ściany przed obiciami.
Ponadto produkt posiada niewielką masę, i bez problemu daję się złożyć, co w połączeniu ze świetnym wyposażeniem stawia model F-19 na podium jednych z najlepiej sprzedających się wózków.

www.vip.czest.pl/kardiomonitory
www.vip.czest.pl/aparat-ekg
www.vip.czest.pl/aparat-ktg
www.vip.czest.pl/defibrylator
Serwisu pulsoksymetrów
Popsuły ci się pulsoksymetry? Nie działa Tobie ciśnieniomierz, kardiomonitor lub inne urządzenie medyczne? Masz problemy z aparaturą medyczną czy sprzętem medycznym?
Jesteśmy doskonałym rozwiązaniem twoich problemów. Masz duży wybór usług świadczonych przez naszą firmę. Naprawy, usuwanie usterek dokonywanie przeglądów to tylko niektóre czynności z naszej oferty. Więcej informacji na temat naszych usług serwisowych zobaczysz na stronie internetowej w zakładce kontakt. Wszystkie usługi świadczone są w niskich cenach. Dokonaj sprawdzenia naszych usług, naszych cen. Zapraszamy do działania szpitale, prywatne gabinety i inne serwisy zajmujące się tą samą profesją. Świetne ceny! Zobacz i porównaj, jesteśmy pewni, że nie pokonasz naszych cen! Działamy na rynku medycznym od 11 lat. Mamy doświadczenie jednak mimo to nasi pracownicy często uczestniczą w szkoleniach dokształcających. Poszerzamy wiedzę zarówno z zakresu naprawy sprzętu i w obsłudze klientów.

www.vip.czest.pl/koncentrator-tlenu
www.vip.czest.pl/ssaki-medyczne
www.vip.czest.pl/pompy-infuzyjne
www.vip.czest.pl/pulsoksymetry
Serwis ssaki medyczne
Na naszej stronie znajdziesz zarysy wszystkich dostępnych umów serwisowych, a także szczegóły sprzętu, który możemy dostarczyć do placówek medycznych w tym: autoklawy, aparaty ktg, aparaty ekg, pulsoksymetry. Oprócz napraw tego sprzętu zajmujemy się również jego sprzedażą. Nasz salon sprzedaży, wystawowy oferuje duży wybór krzeseł do wind i rozkładanych krzeseł, skuterów, wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym i ręcznym, łóżek szpitalnych, kardiomonitorów, pulsoksymetrów i wielu urządzeń pomocniczych koniecznych na co dzień w życiu pacjenta. Jesteśmy dumni z naszego wysoko wyszkolonego działu obsługi interesantów na miejscu oraz z naszego kompetentnego i przyjaznego sepołu. Zapewniamy również profesjonalną instalację oraz szkolenie z zakresu obsługi urządzeń dostarczanych przez naszą firmę. Naszym priorytetem jest poszerzenie potencjału i wdzięczności wobec naszych klientów oraz społeczności zawodowej poprzez długoterminowe zaangażowanie w realizację ich indywidualnych wymagań na bieżąco. Uczestniczymy w wielu szkoleniach organizowanych przez sklepy i oferentów aby zdobyć wiedzę teoretyczną i wykorzystać ją w pracy. Nasi pracownicy zawsze potrzebują czasu, aby zapewnić Ci najlepsze możliwe rozwiązania dla zaspokojenia Twoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy z nami.

www.vip.czest.pl/lodowka-na-leki-medyczne
łóżka szpitalne
wózki opatrunkowe
fotele ginekologiczne
Łóżko porodowe
Łóżka porodowe naszej firmy pochodzą z zagranicy ale cieszą się wielkim powodzeniem. Zachęcamy wszystkich klientów do zapoznania się z naszą ofertą. Poznaj nasze cenniki łóżek szpitalnych. Mamy możliwość bezpłatnego testowania sprzętu. Na nasze wyroby udzielamy 20 miesięcy gwarancji. Gwarantujemy jednak dostępność do części zamiennych.
Nasze łóżka sprzedawane są na odziały ginekologiczne szpitali, do prywatnych praktyk lekarskich. Ważną funkcją naszego łóżka jest możliwość ustawienia pacjentki w trakcie porodu w wielu pozycjach. Standardowe pozycje to: pozycja klasyczna, siedząca, boczna oraz klęcząca.

łóżko porodowe
szafki przyłózkowe
wózek do przewozu chorych
wózek anestezjologiczny
Fotel do dializ i chemioterapii
Nasza korporacja sprzedaje zarówno fotele do dializ jak i do podawania chemioterapii. Oferujemy te produkty z myślą o pacjentach. Sa one wygodne i funkcjonalne. Mają możliwość regulacji wysokości przy użyciu pilota nożnego. Kolejną ważną cechą jest możliwość regulacji oparcia pleców oraz nóg pilotem ręcznym lub nożnym do wyboru. Fotele oferujemy na rynku krajowym od 10 lat z dużym powodzeniem. Klienci którzy zakupili u nas ten wyrób kilka lat temu dokupują u nas kolejne sztuki. Mamy możliwość wyboru kolorystyki z pośród 10 kolorów.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 1.741 seconds
 

Login
Latest update on aryains

Latest Events

Insurance RSS Feeds